Akce

Vzpomínkové menu Milana Hradila za 91,70 Kč až do 30.9.

V úterý 17.9. uplynulo přesně 20 let, co zemřel Milan Hradil, zakladatel firmy HP TRONIC. Pro připomenutí tohoto výjimečného člověka jsme sestavili Vzpomínkové menu, do kterého jsme zahrnuli jídla, která měl Milan rád.

více

Capitan Bucanero Night v Baru 1931

Užijte si žhavou Capitan Bucanero Night v latinskoamerickém stylu! Do Baru 1931 dorazí Capitan Bucanero team s hosteskami 18. 1. 2020. Těšte se na ochutnávku skvělého sedmiletého elixírku z…

více

Dny Marianne v Bistrotéce Valachy 13.–15.9.2019

Od pátku 13. do neděle 15. 9. 2019 ve vybraných provozech Obchodního domu Zlín probíhají oblíbené Dny Marianne! Mimořádnou slevu 20 % si můžete užít i v Bistrotéce Valachy na vybraný sortiment!

více

Degustace cognac Grande Selection 7.11. v Baru 1931

Objevte kouzlo koňaku, nejznámějšího typu francouzské brandy pod vedením první české Madame Cognac&Champagne Terezy Franc Křivinkové. Rezervujte si své místo včas na této unikátní akci. 

více

Degustace ginu s Kateřinou Kluchovou v Baru 1931, 18.9.

Zažijte večerní degustace ginu značky Beefeater s ambassadorkou Kateřinou Kluchovou – jednou z top barmanek v České republice v příjemném prostředí nového zlínského baru. 

více

Latino night v Baru 1931, 12.10.

Užijte si jedinečný večer v latinskoamerickém stylu a seznamte se s tanci salsa, bachata a merengue pod vedením lektora a tanečníka Radka Kubiše. 

více

Bistrotéka láká na grilování až do noci i nové letní drinky

Zpříjemněte si léto pohodovým gastronomickým zážitkem v Bistrotéce Valachy, která zajímavě propojuje celodenní bistro, pekárnu, obchod, kavárnu s cukrárnou, kornuterii, školu vaření a Bar 1931. 

více

Speciální koktejlové menu Bar 1931

Zlín opět ožívá Barumkou a Bar 1931 se tuto událost chystá zapít se vší grácií. Ochutnejte některý ze speciálních drinků, které sestavili barmani právě pro tuto příležitost!

více

Letní škola čepování piva

Dáte si hladinku, šnyt nebo mlíko? Nevíte, o čem je řeč? Milovníkům piva netřeba představovat. Pro ostatní tady máme letní školu čepování piva 24.7. a 21.8. Pod vedením zkušeného sládka objevíte umění čepování piva.

více

Grilované speciality v Baru 1931

Sezóna grilování v Baru 1931 již skončila. Připravujeme pro vás novou podzimní nabídku. Aktuálně si v Baru 1931 můžete pochutnat na: K létu neodmyslitelně patří hodován…

více

Vzhůru na piknik s hotovým piknikovým setem!

Teď je ten správný čas vyrazit po práci nebo o víkendu ven, potkat se s přáteli, posedět a vychutnat si dobré jídlo a pití pod širým nebem – zkrátka zpomalit tempo a…

více

Workshop Bylinky (ne)jen v kuchyni – zrušeno a přeloženo na neurčito

Objevte kouzlo bylinek a jejich blahodárné účinky s bylinkářkou z Kopanic Šárkou Polanskou na workshopu Bylinky (ne)jen v kuchyni 14. 7. 2019

více