Grilované speciality v Baru 1931

K létu neodmyslitelně patří hodování venku na čerstvém vzduchu, ideálně s přáteli nebo rodinou. Mezi nejoblíbenější gastronomické kratochvíle tak patří třeba pikniky nebo grilování. V kornuterii Bistrotéky Valachy nově najdete speciální letní nabídku hotových piknikových tašek, které jsou připravené k vyzvednutí každý den ve dvou variantách. Je libo "fresh" variantu s čerstvým ovocem, nebo dáte přednost setu "klasik" s naší škvarkovou pomazánkou a kvasovým chlebem? 

Druhým fenomémem letních dnů je grilování, které si nově můžete užít na zahrádce u Baru 1931. Od středy do soboty od 17. hodiny si můžete pochutnat na grilovaných specialitách až do 23:30, mezi kterými najdete tři druhy burgerů nebo vymazlený hot dog s okurkovou chilli salsou, uzenou cibulí a mozzarelou. V 21:00 se náš kuchař přesune na venkovní zahrádku ke grilu a pokrmy bude připravovat přímo před vašimi zraky. Navíc pod rukami barmanů vzniklo vyvážené sezónní drink menu, které vhodně doplňuje nabídku grilovaných specialit a sommeléři do nabídky baru zařadili přes 60 druhů vín skleničku. Stačí se zastavit a o váš zážitek z párování jídla s drinky nebo víny se rádi postaráme. 

Mezi grilovanými specialitami za jednotnou cenu 145 Kč na grilu najdete

Čtvrtlibrák se sýrem

Halloumi burger

Reuben burger s uzeným hovězím masem

Hot dog s okurkovou chilli salsou, uzenou cibulí a mozzarelou ​​​​​​

 

Buďte také hvězdou grilování a přihlaste se do Letní školy grilování Bistrotéky Valachy! Pod vedením zkušeného šéfkuchaře si vyzkoušíte grilování steaků, uzení nebo dokonce pečení na grilu. Poslední volná místa na termínech:

•    23. 7. 2019 – Letní škola grilování
•    20. 8. 2019 – Letní škola grilování