Listování s Lukášem Hejlíkem, 14.10.

Herec a nadšenec do gastronomie Lukáš Hejlík zavítá do Bistrotéky Valachy již podruhé. Poprvé jste si s ním v Baru 1931 mohli povídat o jeho projektu Gastromapa mapující zajímavá místa, která se pro svoji gastronomii vyplatí navštívit. Tentokrát se s ním můžete potkat v kavárně Bistrotéky Valachy, kde Lukáš Hejlík vystoupí se svým představením Co by můj syn měl vědět o světě v rámci cyklu scénického čtení LiStOVáNí.


Listování s Lukášem Hejlíkem

  • Termín: pondělí 14. 10. 2019
  • Začátek: 18:00 (délka představení je 50 minut)
  • Vstup volný (doporučujeme rezervovat si místo osobně u obsluhy kavárny nebo na tel. čísle +420577055444)

Anotace knihy Co by můj syn měl vědět o světě

Fredrik Backman (autor knihy Muž jménem Ove) vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století v půvabné knize plné upřímných obav a nepodmíněných vyznání lásky, která zasáhne srdce všech rodičů, a to dokonce i těch budoucích, potencionálních.

Backman: „Tato kniha je především o snaze být dobrým rodičem. Protože chci, abys věděl, že jsem se vážně snažil úplně nejvíc, jak jsem uměl. Nikdo negooglil tolik jako já.“ Hejlík: „Ta ztracenost otců při nakupování! To, jak dětské hraní nemá logiku a jak se ji snažíte v pět ráno, když on vstane tak živě a vy tak mrtvě, najít, jak ji přímo vyžadujete! To, jak se snažíme být nejlepšími rodiči, a to, jak víme, že to nezvládáme. A nezvládneme.“ 

O projektu LiStOVáNí

Scénickému čtení se Lukáš věnuje již od roku 2003 a od té doby v rámci cyklu LiStOVáNí divákům předtavil množství titulů neotřelou a zábavnou formou. Přijďte si vychutnat příběh této knihy v podání herce a milovníka dobrého jídla Lukáše Hejlíka.