Martin Žufánek a jeho legendární gin OMFG v Baru 1931

Užijte si volný večer ve společnosti Martina Žufánka a jeho legendárního ginu OMFG, který je zpravidla do 14 minut po zahájení jeho online prodeje zcela vyprodán!

OMFG je sběratelským a limitovaným kouskem prvího českého rukodělného ginu. Základ tvoří stejný recept jako u klasického OMG, jen je přidáno něco extra. To extra je každý rok jiné a nikdy se neopakuje. Každý ročník je jedinečný a slouží jako poděkování našim věrným zákazníkům a fanouškům. Množství lahví je 600 pro ČR a 600 pro zahraničí.

OMFG 2019 obsahuje pelyněk pravý – artemisia absinthium, pocházející z francouzského města Pontarlier, spirituálního domova absintu. A právě tento elixír budete moci ochutnat ve čtvrtek 28. 3. v Baru 1931

Majitele rodinného lihovaru, který se rozhodl svoji vášeň pro alkohol proměnit v byznys – Martin Žufánek ve čtvrtek 28. 3. v 19. hodin přivítá návštěvníky vlídným slovem a nalije 2 cenťáky čistého ginu jako welcome drink. Bude se jednat o neformální setkání, nijak moderované. Zkrátka, Martin se bude pohybovat v Baru 1931 a vy s ním můžete kdykoliv na jakékoliv téma prohodit řeč. Barmani vám pak rádi namíchají některý ze speciálních drinků na bázi ginu sestavené exkluzivně pro tento večer.

Pro více info nebo rezervaci stolu s obraťte přímo na barmany v Baru 1931 nebo na 775 870 182.