Novinka: spustili jsme e-shop

Představujeme vám novinku, díky které můžete od nynějška nakupovat veškerý sortiment našeho obchodu rychleji, pohodlněji a hlavně – s minimálním časem stráveným „venku“ mimo domov. 

   Využijte náš nový e-shop VALACHY MARKET   

Nabízíme vám v něm výběr z 800 druhů zboží různých kategorií včetně našeho kvasového chleba a dalších produktů naší pekárny, kuchyně a cukrárny. Nakoupíte u nás nejen trvanlivé potraviny, ale i maso a uzeniny, ovoce a zeleninu, naše „hotovky ve skle“, pomazánky a buchty a další produkty, které pečlivě vybíráme v duchu naší filozofie etikety čteme za vás".

Jak e-shop s výdejnou funguje?

Vše si můžete v klidu domova na www.valachymarket.cz prohlédnout a objednat on-line. My váš nákup přichystáme a vy si ho u nás vyzvednete připravený v papírových taškách (s úhradou na místě – ideálně bezkontaktně kartou).

Fungujeme v režimu e-shopu s výdejnou, kterou jsme pro vás zřídili na vyhrazeném místě vedle vchodu do Bistrotéky ve druhém podlaží. Pokud byste si tedy v době od odeslání objednávky po její vyzvednutí uvědomili, že jste na něco zapomněli nebo potřebujete doplnit ještě něco navíc, díky blízkosti obchodu to lze řešit velmi jednoduše. Rádi vám pomůžeme váš nákup na místě doplnit o další položky.

Zvažujeme i možnost rozvozu, zatím ale není možné rozvoz nabídnout.

 


Co je důležité vědět:

  1. Nakupovat můžete na www.valachymarket.cz.
  2. Při objednání do 12:00 je nákup připraven k vyzvednutí druhý den. Při objednání po 12:00 je připraven třetí den.
  3. Na připravenost nákupu vás upozorníme e-mailem a zprávou SMS.
  4. Výdej nákupů probíhá denně od 9:00 do 10:00 nebo od 15:00 do 16:00 (sami si zvolíte při objednávce).
  5. Pro výdej je připraven samostatný prostor oddělený od obchodu - v kavárně ve 2. podlaží (pokud k nám pojedete autem, nejlepší je zaparkovat na „zadním“ parkovišti s vjezdem od Velkého kina, zde to máte od vchodu jen pár metrů).
  6. Dostupnost zboží v e-shopu se pravidelně aktualizuje. Přesto se může stát, že než bude zpracována vaše objednávka, některé zboží nebude dostupné. O této skutečnosti je zákazník informován předem telefonicky. Rádi vám pomůžeme objednávku doplnit o náhradní zboží dle domluvy.

 

Přejeme vám příjemné nakupování. Jsme tu pro vás.