O nás

Bistrotéka Valachy je unikátní koncept nákupní kultury, která všem milovníkům jídla dáva nový pohled na gastronomii a stravování. V Bistrotéce vaříme ze surovin, které jsou k prodeji přímo v obchodě, jež je součástí samotného bistra. Proto název Bistro-téka symbolizující místo nakupování i konzumování.

Cílem Bistrotéky Valachy je návrat k poctivému řemeslu, poskytování odborného servisu s pokorou a vytváření dlouhodobých vztahů se zákazníky. Chceme nabízet kvalitní, poctivé, manuálně vyrobené, sezónní a čerstvé potraviny v každém z našich provozů, které si budete moci vychutnat přímo v Bistrotéce, na cestě do práce, školy, v parku nebo v poklidu domova.
Bistrotéka Valachy není jen místem skvělého jídla, ale i místem poznávání a místem zážitků. Díky bohatému programu gastronomických a kulturních akcí si u nás můžete vychutnat jídlo všemi smysly.

Naše hodnoty:

  • Kvalita, poctivost a vztah k zákazníkům na prvním místě – Výběr kvalitních a poctivých surovin je u nás alfa a omega
  • Vztah k přírodě – Se vší úctou k přírodě přistupujeme k naší práci. Používáme materiály šetrné k přírodě, spolupracujeme s lokálními dodavateli, nabídku sortimentu a jídel sestavujeme sezónně a svědomitě
  • Jídlo jako zážitek – Celkový dojem vzniká na základě vnímání několika aspektů. U nás není jídlo jen o chuti, ale o komplexním zážitku z gastronomie

Dveře Bistrotéky pro vás otevřeme v listopadu v nově zrekonstruovaném Obchodním domě ve Zlíně. Zatím vše pečlivě připravujeme. Již se těšíme, až se tam potkáme!