Bistrotéka Valachy v Obchodním domě Zlín

Unikátní gastronomický koncept Bistrotéky Valachy sdružuje pod jednou střechou několik provozů, které se prolínají jak nabídkou, tak prostorem. Jádrem podniku je bistro s nabídkou sladkých a slaných snídaní, obědového menu a večeří á la carte. Bistro je propojeno s obchodem s vlastní pekárnou kvasového chleba. Klidné posezení skýtá kavárna s cukrárnou vedle bistra a o patro níž v přízemí Obchodního domu pak milovníkům vysoké barové kultury nabízíme posezení v Lounge Baru 1931. Lákavým a netradičním provozem je kornuterie, kde si můžete pochutnat na teplých, studených, slaných i sladkých pochutinách s sebou v papírových kornoutech. 

Tón gastronomie Bistrotéky Valachy udává šéfkuchař Lukáš Strnad, který v gastronomii působí více než 16 let. V minulosti pracoval v restauracích čtyř a pětihvězdičkových hotelů v Praze a Londýně, mj v pražském Mariottu pod vedením Jean-Paula Manzaca a v hotelu Renaissance u Zdeňka Pohlreicha. Zkušenosti sbíral i v restauracích, braseriích a dalších podnicích zaměřených na jeho oblíbenou francouzskou gastronomii. O jeho cestě do Zlína i celém konceptu Bistrotéky Valachy se můžete dozvědět v exkluzivním rozhovoru s Lukášem.

 

 

Jedinečnou součástí provozů Bistrotéky Valachy je ŠKOLA VAŘENÍ, která svůj provoz zahájila v březnu 2019 a každý měsíc jí projdou desítky nadšenců do vaření. 

Věnujte originální dárek svým blízkým ve formě školy vaření nebo hodnotového poukazu

DÁRKOVÉ POUKAZY: ŠKOLA VAŘENÍ

HODNOTOVÉ DÁRKOVÉ POUKAZY

 

 

V Bistrotéce Valachy si necháváme záležet na poctivém řemeslu, kvalitních surovinách a profesionálním servisu. Děkujeme za zpětnou vazbu, kterou nám můžete dát prostřednctvím tohoto webového formuláře. Váš názor je pro nás důležitý.

Sledujte nás také na Facebooku a Instagramu nebo dostávejte novinky ze světa Bistrotéky Valachy přímo do vaší e-mailové schránky 1krát za měsíc. Stačí se přihlásit k odběru našeho newsletteru.