Bistrotéka Valachy v Obchodním domě Zlín

V prosinci jsme otevřeli Bistrotéku Valachy – místo, které zajisté ocení všichni milovníci gastronomických zážitků!

Unikátní gastronomický koncept Bistrotéky Valachy sdružuje pod jednou střechou několik provozů, které se prostorově i svou nabídkou prolínají. Jádrem podniku je bistro s nabídkou sladkých a slaných snídaní, obědových menu a večeří á la carte. Bistro je propojeno s obchodem s vlastní pekárnou kvasového chleba. Klidné posezení skýtá kavárna s cukrárnou vedle bistra a o patro níž v přízení Obchodního domu pak milovníkům vysoké barové kultury nabízíme posezení v Lounge Baru 1931. Lákavým a netradičním provozem je kornuterie, kde si můžete pochutnat na teplých, studených, slaných a výhledově i sladkých pochutinách s sebou v papírových kornoutech. 

Tón gastronomie Bistrotéky Valachy udává šéfkuchař Lukáš Strnad, jež v gastronomii působí 16 let a v minulosti pracoval v restauracích čtyř a pětihvězdičkových hotelů Praze a Londýně, mj v pražském Mariottu pod vedením Jean-Paula Manzaca a v hotelu Renaissance u Zdeňka Pohlreicha. Zkušenosti sbíral i v restauracích, braseriích a dalších podnicích zaměřených na jeho oblíbenou francouzskou gastronomii. 

 

Můžete se těšit také na pestré kulturní a gastronomické akce nebo na pravidelné kurzy ve škole vaření!

V Bistrotéce Valachy si necháváme záležet na poctivém řemeslu, kvalitních surovinách a profesionálním servisu. V prosinci 2018 jsme zahájili zkušební provoz, na který aktuálně navazujeme, postupně se snažíme vše vyladit a naslouchat vám, našim zákazníkům. Proto děkujeme za vaši zpětnou vazbu prostřednictvím tohoto webového formuláře. Váš názor je pro nás důležitý.

Sledujte nás také na Facebooku a Instagramu