Oslavujte v Bistrotéce Valachy s 20% slevou

Čekají vás narozeniny, promoce, výročí, rodinné setkání?  Pokud si lámete hlavu s hledáním vhodného místa k uspořádání jakékoliv oslavy, u nás jste správně. Slavte u nás na „Obchodňáku“.

Ať už máte v plánu slavit cokoliv – od narozenin po promoce. V restauraci Bistrotéky Valachy najdete to vhodné zázemí pro čas strávený s vašimi blízkými. Rádi vám připravíme lahodný oběd nebo večeři z pokrmů nové jarní nabídky a nedělních pekáčů. S radostí také zajistíme vkusnou květinovou výzdobu včetně slavnostní kytice z obchodu House Deco&Flowers. Cukráři Bistrotéky Valachy vám s radostí splní vaše sladké přání a připraví dort, kterému bude těžké odolat. A naši sommelieři jsou připraveni z vaší oslavy udělat nezapomenutelný zážitek doplněný vínem. Mimochodem, vína si můžete v Bistrotéce koupit i domů – při nákupu láhve s sebou dostanete slevu 30 %.

Bistrotéka Valachy se slevou 20 %

Uspořádejte oslavu v našem bistru a využijte některý z nabízených benefitů

  • při oslavě a rezervaci stolu na termín od pondělí do středy po 14. hodině a při útratě nad 2 000 Kč dostanete jako dárek láhev kvalitního prosecca Colesel D.O.C. Extra dry v hodnotě 450 Kč
  • při rezervaci stolu na neděli po 14. hodině a při útratě nad 2 000 Kč obdržíte slevu 20 % na celý účet

(Akce platí od 25. 4. do 30. 6. 2019 mimo svátky při rezervaci alespoň 1 den předem, změna vyhrazena, nelze kumulovat s dalšími nabídkami a akcemi.)