Živé piano každou neděli a čtvrtek v kavárně

Nakupování je náročnou disciplínou a nejeden nakupující občas zatouží po oáze klidu v rušném nákupním centru. V druhé etáži Obchodního domu Zlín, přímo naproti jezdícím schodům, se nachází kavárna Bistrotéky Valachy s cukrárnou, kde si můžete oddechnout při šálku vaší oblíbené kávy v místě s krásným výhledem na Zlín. 

Doporučujeme si k šálku kávy nebo čaje vychutnat některý z dezertů od cukrářů Bistrotéky Valachy. Na své si u nás přijdou i bezlepkáři. Navíc se v kavárně můžete i kulturně obohatit – každý čtvrtek a neděli vám kávu zpříjemní i živý hudební doprovod.


 

Moderní piano každý čtvrtek

  • Každý čtvrtek od 16:00 do 19:00 vám v kavárně Bistrotéky Valachy hraje mladý pianista Jiří Leszczynski alias Skippys Production. Jirka při svém hraní kombinuje moderní i klasickou hudbu, rád improvizuje a neostýchá se ani zahrát písničky na přání.

 

Oblíbené hudební melodie každou neděli

  • Každou neděli od 14:00 do 19:00 se můžete zaposlouchat do známých hudebních melodií, které vám hraje pianista Jan Jurečka. Zpříjemněte si vaši nedělní procházku zastávkou v kavárně Bistrtotéky Valachy, kde můžete potěšit své (nejen chuťové) smysly.