Bistro

Snídaně

Nasnídat se u nás můžete od pondělí do pátku již od 7:00, v sobotu od 8:00 a v neděli od 9:00 až do 10:30. Nabídka snídaní je pestrá a najdete v ní sladké i slané varianty. Doporučujme vyzkoušet například párky z čestru (českého strakatého skotu) nebo mléčnou rýži se slaným karamelem. 

KOMPLETNÍ SNÍDAŇOVÉ MENU

Mléčná rýže, slaný karamel 

Krajíc našeho kvasového chleba, pražská šunka, hráškové pesto, pošírované vejce

Lívanec, smetánek, ovoce

Za teplého počasí přichází čas salátů na různé způsoby. Nově jsme do nabídky poledního menu zařadili sezónní saláty, které ocení všichni příznivci lehčích jídel. Co si takhle dopřát Farmářský salát s máslovým bramborem, slaninou, krutony, zastřeným vejcem a roasbeefem? Nebo byste dali raději přednost salátu Caesar s ančovičkovým dresinkem, uzeným hovězím, krutony?

KOMPLETNÍ NABÍDKA OBĚDOVÉHO MENU

Odpolední a večerní nabídka á la carte

Na novém sezónním menu šéfchukaře Lukáše Strnada si můžete pochutnat každý den od 14:30 a v neděli již od 11:00. V menu najdete oblíbené bistro pochoutky, speciální retro nabídku či pokrmy snoubící tradiční chutě v novém podaní. K dobrému jídlu patří i láhev dobrého vína. S tím správným výběrem vám rád poradí náš sommelier.

KOMPLETNÍ NABÍDKA OBĚDOVÉHO MENU

Zauzené hovězí hrudí s chimichurri omáčkou, kaše z pastináku, hrášek a kapusta

Grilovaný sumec, pečený brambor s pastinákem a rajčatovým máslem

Makarony se zakysanou smetanou a lanýži

Náš tip: Zpříjemněte si nedělní oběd v Bistrotéce Valachy, kde servírujeme speciální rodinný pekáč s pečeným kuřetem, máslovou kaší, pečenou mrkví a silnou šťávou. K pekáči lze samostatně přiobjednat terinu polévky. Svůj nedělní oběd si můžete rezervovat u obsluhy nebo na telefonním čísle +420577055444 vždy do čtvrtku do 12. hodiny.

Otevírací doba bistra s obchodem

  • Pondělí až čtvrtek: 7:00 – 21:00
  • Pátek: 7:00 – 22:00
  • Sobota: 8:00 – 21:00
  • Neděle: 9:00 – 20:00

Otevírací doby všech provozů

Rezervace

Telefonní číslo: +420577055444

E-mail: info@bistrovalachy.cz

V případě dotazů, připomínek a pochval nám napište na info@bistrovalachy.cz nebo nám, prosím, dejte vaši zpětnou vazbu prostřednictvím tohoto anonymního formuláře. Děkujeme!