Obchod s pekárnou

 

>>Centrum moravských vín<<

V sortimentu obchodu najdete průřez tím nejlepším, co každá kategorie potravin může nabídnout. V regálech je přes 1 200 různých produktů, které byly vybrány pod heslem "etikety čteme za vás". Dáváme si totiž záležet na tom, aby produkty neobsahovaly zbytečná "éčka". Rádi podporujeme lokální a české producenty, ale nakoupíte u nás i autentické produkty z různých krajin. 

Uzeniny a čersvé chlazené maso

 • Leoš Novák z Kudlova: Náš uzenářský pult denně zásobuje čerstvými výrobky poctivý řezník z Kudlova. Každý čtvrtek v nabídce najdete kvalitní kukuřičná kuřata, která jsou chovaná ve výběru minimálně 90 dní.
 • Řeznictví Černocký ze Vsetína: Nově u nás zakoupíte i uzeniny a maso od vyhlášeného řeznictví Černocký. Najdete u nás čerstvou hovězí plec bez kosti, vepřovou plec, svíčkovou, kližku a další masné výrobky.
 • Pro milovníky hovězího masa máme v nabídce maso z rodinné farmy Krava&CO z jejich vlastního chovu. Vyzrálé a stařené kousky masa pocházejí z dobytka, který se drtivou většinu roku pase ve volné přírodě a není přikrmován žádnými chemikáliemi ani GMO plodinami. V nabídce najdete kvalitní paštiky Melememaso nebo párky od Amaso.
 • Po celý týden u nás najdete kuřata, játra, prsa a stehna Beskydská drůbež, krůtí maso z České krůty či hovězí maso Klouda.
 • Každý pátek dovážíme špičkové steaky vyzrávané suchou cestou (T-bone steak, Rib eye, Top Sirloin a další)

Najdete u nás i speciality našich kuchařů, jako je sušená šunka z přeštíka, nebo sušená krkovice z vepřového masa.

uzeniny_Bistroteka_Valachy


holandske_krajene_syry_Bistroteka

 

Holandské krájené sýry

Zastavte se k nám pro vynikající holandské sýry z malé farmy Klaver Kaas ze severu Holandska. Díky tomu, že vlastní svá stáda krav a koz, produkce je hlídána od prvotního „stébla trávy“ až po výsledný produkt, který zaručuje kvalitu. Vyzkoušejte například sýr s pískavicí či goudu s lanýžem.

Ani pro poctivé korbáčiky a parenice už nemusíte jezdit až na Slovensko - dovážíme pro vás uzené i neuzené sýry ze Salaše Zázrivá. 

TIP: mezi sýrovými produkty Zázrivá najdete i bezlaktózové sýrové nitě.


Centrum moravských vín

Najdete u nás 900 lahví kvalitních výběrových vín od předních moravských vinařů včetně kvalitních sektů vyráběných šampaňskou metodou. Zakoupíte u nás vína od známých vinařství jako:

 • STÁVEK
 • KADRNKA
 • UHEREK
 • KLOBÁSA
 • ŠOMAN
 • KOVÁŘ

SLEVA: Při zakoupení šesti lahví u nás máte moravské víno s 10% slevou. Pořídíte tak u nás víno za "sklepní cenu". (cena, za kterou pořídíte víno přímo u samotného vinaře). 

centrum_moravskych_vin

 


catering_na_objednavku_bistroteka_valachy

 

Catering na objednávku

Plánujete oslavu nebo jakýkoliv typ setkání a chcete co nejlépe pohostit návštěvu? V obchodě vám rádi nachystáme kanapky i chlebíčky. Objednat můžete přímo v obchodě nebo na objednavky@bistrovalachy.cz

>>Cateringová nabídka<<

 

Pečivo

Ve vlastní pekárně pro vás denně připravujeme čerstvý kvasový chléb. Věříme, že tradiční postupy, kvalitní suroviny, rukodělná výroba a láska k řemeslu jsou esencemi poctivé pekařiny. Zakoupíte u nás naše vlastní poctivé francouzské bagety, sádlové rohlíky, zrníčkové bochníky bez mouky a taky kvasový chléb cibulový či se sušenými rajčaty.

Všechny druhy chlebů pečeme průběžně po celý den. Od 9:00 už máme v obchodě celý chlebový sortiment.

pekarna_bistroteka_valachy

 


Ovoce a zelenina

Dokud je sezóna, najdete v našem obchodě převážně většinu českých produktů. Velkou oblibu si získala rajčata Strabena, která jsou dostupná téměř po celý rok. Kdo je jednou ochutná, tak nechce jiné! 

V nabídce máme široký sortiment ovoce. Od jablek, banánů po hrozny a avokádo. 

Zeleninu odebíráme od poctivých dodavatelů a nakoupit u ns můžete od česneku a cibule až po brambory, kedlubny a čerstvé zelí.

ovoce_zelenina

 


Koloniál

V nabídce obchodu najdete i čerstvé mléčné výrobky: sýry, farmářské mléko, máslo v bio kvalitě, vajíčka od "šťastných slepic" (to jsou ty, které nejsou chované v klecích). Dále v nabídce najdete vše, co potřebujete pro běžné vaření – těstoviny, olej, ocet, přísady na pečení, více než 50 druhů koření, obiloviny, semínka, luštěniny

Sušené ovoce, ořechy

Mlsejte bez výčitek! V našem obchodě prodáváme jen nesířené sušené ovoce. Sušený ananas se rychle stal prodejním evergreenem díky svojí nezapomenutelné chuti a vůni. Za vyzkoušení stojí také pražené španělské mandle nebo opravdový sušený banán v hořké čokoládě. 


Otevírací doba bistra

 • Pondělí-pátek 7:00-19:00 
 • Sotoba-neděle 8:00-19:00

Kontakt

 


Tým obchodu se těší na vaši návštěvu!

obchod_bistroteka_valachy_tym

(Foto: Marek Vojkovský – marekvojkovsky.cz)