Obchod s pekárnou

 

Srdcem Bistrotéky Valachy je bistro propojené s obchodem, jehož součástí je i pekárna. V sortimentu obchodu najdete průřez tím nejlepším, co každá kategorie potravin může nabídnout. V regálech je až 900 různých produktů, které byly vybrány pod heslem "etikety čteme za vás". Dáváme si totiž záležet na tom, aby produkty neobsahovaly zbytečná "éčka". Rádi podporujeme lokální a české producenty, ale nakoupíte u nás i autentické produkty z různých krajin. 

Uzeniny

Náš uzenářský pult denně zásobuje čerstvými výrobky poctivý řezník Leoš Novák z Kudlova. Každý čtvrtek v nabídce najdete kvalitní kukuřičná kuřata, která jsou chovaná ve výběru minimálně 90 dní. A pozor: pro milovníky hovězího masa máme skvělou zprávu! Nově v nabídce obchodu najdete maso z rodinné farmy Krava&CO z jejich vlastního chovu. Vyzrálé a stařené kousky masa pocházejí z dobytka, který se drtivou většinu roku pase ve volné přírodě a není přikrmován žádnými chemikáliemi ani GMO plodinami. 

 

 

Novinky: PARTY MÍSY

Plánujete oslavu nebo jakýkoliv typ setkání, ke kterému patří jídlo? V obchodě vám rádi nachystáme obložené mísy z prvotřídních surovin – s uzeninou, sýry nebo na přání – malé, velké, české, mezinárodní. Objednat můžete přímo v obchodě nebo na objednavky@bistrovalachy.cz

Na fotkách jsou mísy na večírek pro 18 lidí. Cena sýrové mísy 890 Kč, cena mísy s uzeninou 790 Kč.

 

Pečivo

Ve vlastní pekárně pro vás denně připravujeme čerstvý kvasový chléb. Věříme, že tradiční postupy, kvalitní suroviny, rukodělná výroba a láska k řemeslu jsou esencemi poctivé pekařiny. Postupně nabídku pekařských výrobků rozšiřujeme také o francouzské bagety, velké rohlíky, croissanty v čele s horkou novinkou v podobě zrníčkového bochníku bez mouky. Každý měsíc pro vás také máme jiný chlebový speciál – s lískovými oříšky, dýňový oříšky či škvarkový. 

Ovoce a zelenina

Dokud je sezóna, najdete v našem obchodě drtinou většinu českých produktů. Velkou oblibu si získaly rajčata Strabena, která jsou dostupná téměř po celý rok. Kdo je jednou ochutná, tak nechce jiné! 

Koloniál

V nabídce obchodu najdete i čerstvé mléčné výrobky: sýry, farmářské mléko, máslo v bio kvalitě, vajíčka od "šťastných slepic" (to jsou ty, které nejsou chované v klecích). Dále v nabídce najdete vše, co potřebujete pro běžné vaření – těstoviny, olej, ocet, přísady na pečení, více než 50 druhů koření, obiloviny, semínka, luštěniny

Sušené ovoce, ořechy

Mlsejte bez výčitek! V našem obchodě prodáváme jen nesířené sušené ovoce. Sušený ananas se rychle stal prodejním evergreenem díky svojí nezapomenutelné chuti a vůni. Za vyzkoušení stojí také pražené španělské mandle nebo opravdový sušený banán v hořké čokoládě. 


Otevírací doba obchodu s vlastní pekárnou

  • Pondělí až čtvrtek: 7:00 – 21:00
  • Pátek: 7:00 – 22:00
  • Sobota: 8:00 – 21:00
  • Neděle: 9:00 – 20:00

Otevírací doby všech provozů

Kontakt

Telefonní číslo: +420577055444

E-mail: obchod@bistrovalachy.cz

V případě dotazů, připomínek a pochval nám napište na info@bistrovalachy.cz nebo nám, prosím, dejte vaši zpětnou vazbu prostřednictvím tohoto anonymního formuláře. Děkujeme!