Obchod s pekárnou

 

V sortimentu obchodu najdete průřez tím nejlepším, co každá kategorie potravin může nabídnout. V regálech je přes 1 000 různých produktů, které byly vybrány pod heslem "etikety čteme za vás". Dáváme si totiž záležet na tom, aby produkty neobsahovaly zbytečná "éčka". Rádi podporujeme lokální a české producenty, ale nakoupíte u nás i autentické produkty z různých krajin. 

 V obchodě Bistrotéky Valachy můžete nakupovat i online  

Uzeniny

Náš uzenářský pult denně zásobuje čerstvými výrobky poctivý řezník Leoš Novák z Kudlova. Každý čtvrtek v nabídce najdete kvalitní kukuřičná kuřata, která jsou chovaná ve výběru minimálně 90 dní. Pro milovníky hovězího masa máme v nabídce maso z rodinné farmy Krava&CO z jejich vlastního chovu. Vyzrálé a stařené kousky masa pocházejí z dobytka, který se drtivou většinu roku pase ve volné přírodě a není přikrmován žádnými chemikáliemi ani GMO plodinami. V nabídce najdete kvalitní paštiky Melememaso nebo párky od Amaso.

Najdete u nás i speciality našich kuchařů, jako je sušená šunka z přeštíka, nebo sušená krkovice z vepřového masa.

uzeniny_Bistroteka_Valachy


catering_na_objednavku_bistroteka_valachy

 

Catering na objednávku

Plánujete oslavu nebo jakýkoliv typ setkání a chcete co nejlépe pohostit návštěvu? V obchodě vám rádi nachystáme obložené mísy z prvotřídních surovin – s uzeninou, sýry nebo na přání – malé, velké, české, mezinárodní. Objednat můžete přímo v obchodě nebo na objednavky@bistrovalachy.cz

Na fotce je sýrová a uzená mísa na večírek, každá pro 18 lidí. 

Objednejte si u nás chlebíčky, kanapky i slaný dort na vaši oslavu.

>>Cateringová nabídka<<

 


Pečivo

Ve vlastní pekárně pro vás denně připravujeme čerstvý kvasový chléb. Věříme, že tradiční postupy, kvalitní suroviny, rukodělná výroba a láska k řemeslu jsou esencemi poctivé pekařiny. Postupně nabídku pekařských výrobků rozšiřujeme také o francouzské bagety, velké rohlíky, croissanty v čele s horkou novinkou v podobě zrníčkového bochníku bez mouky. Každý měsíc pro vás také máme jiný chlebový speciál – s lískovými oříšky, dýňový či škvarkový.

Některé druhy chlebů pečeme celý den, některé ráno a jiné jen odpoledne. Máme pro vás tip, kdy si pro jaký druh zajít:

>>Kdy pro jaký chléb?<<

 

pekarna_bistroteka_valachy

 


Ovoce a zelenina

Dokud je sezóna, najdete v našem obchodě převážně většinu českých produktů. Velkou oblibu si získala rajčata Strabena, která jsou dostupná téměř po celý rok. Kdo je jednou ochutná, tak nechce jiné! 

V nabídce máme široký sortiment ovoce. Od jablek, banánů po hrozny a avokádo. 

Zeleninu odebíráme od poctivých dodavatelů a nakoupit u ns můžete od česneku a cibule až po brambory, kedlubny a čerstvé zelí.

ovoce_zelenina

 


Koloniál

V nabídce obchodu najdete i čerstvé mléčné výrobky: sýry, farmářské mléko, máslo v bio kvalitě, vajíčka od "šťastných slepic" (to jsou ty, které nejsou chované v klecích). Dále v nabídce najdete vše, co potřebujete pro běžné vaření – těstoviny, olej, ocet, přísady na pečení, více než 50 druhů koření, obiloviny, semínka, luštěniny

Sušené ovoce, ořechy

Mlsejte bez výčitek! V našem obchodě prodáváme jen nesířené sušené ovoce. Sušený ananas se rychle stal prodejním evergreenem díky svojí nezapomenutelné chuti a vůni. Za vyzkoušení stojí také pražené španělské mandle nebo opravdový sušený banán v hořké čokoládě. 


Otevírací doba bistra

  • Pondělí-pátek 7:00-20:00 
  • Sotoba-neděle 8:00-20:00

Kontakt

 


Tým obchodu se těší na vaši návštěvu!

obchod_bistroteka_valachy_tym

(Foto: Marek Vojkovský – marekvojkovsky.cz)