Firemní večírky a catering až pro 350 osob

Hledáte atraktivní místo pro uspořádání vánočního večírku, firemní či společenské akce v centru Zlína s vynikající gastronomií a jedinečnou atmosférou? Obchodní dům Zlín, kde se nacházíme, s panoramatickým výhledem je to pravé zázemí pro pořádání společenských událostí všeho druhu s kapacitou až 350 hostů.

Najít vhodný prostor pro realizaci firemní či společenské akce není snadné. Základními pilíři k úspěchu jakéhokoliv eventu jsou výborná gastronomie, příjemné prostředí a odpovídající technické zázemí. Obchodní dům Zlín spojuje pod jednou střechou všechny aspekty potřebné pro organizaci úspěšných akcí, na které vaši hosté jen tak nezapomenou. Ať už plánujete jakýkoliv event, tak u nás pro vás rádi zajistíme kompletní akci.


Vyberte si z těchto služeb navržených speciálně pro FIRMY

 

 

Galerie Desítka

  • Uspořádejte svůj firemní večírek ve výjimečných střešních prostorách Obchodního domu Zlín. Galerie Desítka je ze tří stran plně prosklená a svým jedinečným panoramatickým výhledem dodá vaší akci jedinečnou atmosféru.
  • Moderní sál s variabilním uspořádáním má kapacitu až pro 208 osob.
  • Galerie Desítka je vhodná k pořádání firemních večírku, teambuildingů, konferencí, svateb, oslav i módních přehlídek.
  • Díky možnosti oddělení foyer a velkého sálu je Galerie Desítka vhodná i pro pořádání menších eventů, např. degustačních večeří a malých oslav.

>>VÍCE O GALERII DESÍTKA

 

Vánoční večírky a catering až pro 350 osob

  • V 2. NP Obchodního domu pro vás rádi uspořádáme firemní večírek včetně zajištění studeného i teplého rautu, sladkého baru, vinného koutku či nabídky tapas.

Konferenční prostory 

  • Pokud plánujete poradu, teambuilding, workshop, firemní prezentaci či jinou akci, tak v 3. NP Obchodního domu Zlín si můžete vybrat z 6 moderně vybavených konferenčních prostor. 

>> VÍCE O NABÍDCE KONFERENČNÍCH PROSTOR

Firemní večírek v Baru 1931

  • V moderně zařízeném Baru 1931 s kapacitou až 60 míst si můžete užít barovou kulturu plnými doušky. Naši barmani pro vás rádi připraví degustaci rumů, ginu nebo jiných prémiových destilátů. 

>> VÍCE O BARU 1931


Teambuilding formou kurzu vaření

  • Originální teambuilding, při kterém si s kolegy uvaříte až pětichodové menu dle vlastního výběru. Kapacita kurzu je maximálně 14 osob.

>> VYBERTE SI Z NAŠICH KURZŮ

Řízené vinné degustace

  • Vinotéka Bistrotéky Valachy nabízí až 170 druhů vín. Poznejte kousek světa prostřednictvím vašich smyslů pod vedením profesionálního sommeliera. Rádi vám připravíme degustaci na míru.

Zaujala vás naše nabídka? Chtěli byste více informací? Ozvěte se nám!

Martina Stavjaňová

martina.stavjanova@hptronic.cz

+420 771 136 588