Kavárna

Nakupování je náročnou disciplínou a nejeden nakupující občas zatouží po oáze klidu v rušném nákupním centru. V druhé etáži Obchodního domu Zlín, přímo naproti jezdícím schodům, se nachází kavárna Bistrotéky Valachy s cukrárnou, kde si můžete oddechnout při šálku vaší oblíbené kávy v místě s krásným výhledem na Zlín. Doporučujeme si k šálku kávy nebo čaje vychutnat některý z dezertů od cukrářů Bistrotéky Valachy. Na své si u nás přijdou i bezlepkáři. Navíc se v kavárně můžete i kulturně obohatit – každý čtvrtek a neděli vám kávu zpříjemní i živý hudební doprovod.


 

Moderní piano každý čtvrtek

  • Každý čtvrtek od 17:00 do 19:00 vám v kavárně Bistrotéky Valachy hraje mladý pianista Jiří Leszczynski alias Skippys Production. Jirka při svém hraní kombinuje moderní i klasickou hudbu, rád improvizuje a neostýchá se ani zahrát písničky na přání.

 

Oblíbené hudební melodie každou neděli

  • Každou neděli od 14:00 do 20:00 se můžete zaposlouchat do známých hudebních melodií, které vám hraje pianista Jan Jurečka. Zpříjemněte si vaši nedělní procházku zastávkou v kavárně Bistrtotéky Valachy, kde můžete potěšit své (nejen chuťové) smysly.

 

 


V nabídce dezertů kavárny najdete od tradičních zákusků jako jsou větrníky, věnečky nebo pařížské dorty i nabídku netradičních zákusků.

Naše cukrářky dbají nejen na delikátní chuť, ale také vábivý vzhled.

Dorty na objednávku

Nově si u našich cukrářek můžete objednat i dorty pro každou příležitost - svatbu, narozeniny nebo třeba výročí. Ozvěte se nám na e-mail info@bistrovalachy.cz a naše šéfcukrářka Tamara vám ráda poradí s výběrem, příchutěmi i designem dortu.

 

Otevírací doba kavárny

  • Pondělí až pátek: 8:00 – 21:00
  • Sobota: 9:00 – 21:00
  • Neděle: 9:00 – 20:00

Otevírací doby všech provozů

Kontakt

Telefonní číslo: +420577055444

E-mail: info@bistrovalachy.cz

V případě dotazů, připomínek a pochval nám napište na info@bistrovalachy.cz nebo nám, prosím, dejte vaši zpětnou vazbu prostřednictvím tohoto anonymního formuláře. Děkujeme!