Dárkové poukazy

Dárkové poukazy nabízíme v těchto variantách:

  • Hodnotové dárkové poukazy: věnujte svým blízkým dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč nebo 1000 Kč a nechejte obdarovaného/nou, aby si vybral/a z produktů a služeb Bistrotéky Valachy – v prodeji na pokladně obchodu Bistrotéky Valachy v 2 NP

 

 


HODNOTOVÉ DÁRKOVÉ POUKAZY


Věnujte dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč nebo 1000 Kč na cokoliv, na čem si vaši blízcí pochutnají. Tyto dárkové poukazy jsou k zakoupení na pokladně obchodu Bistrotéky Valachy v 2 NP Obchodního domu Zlín.

*Tento typ dárkového poukazu je možno uplatnit na úhradu konzumace či nákupu ve provozech Bistrotéky Valachy – bistru, obchodě, kavárně nebo kornuterii. Po předložení poukazu bude jeho hodnota odečtena od ceny nákupu nebo konzumace. Poukaz lze uplatnit pouze jednorázově. Poukaz nelze uplatnit na kurzy ve škole vaření a hodnotu poukazu nelze proměnit za hotovost. 

Vámi obdarovaný/á může hodnotový poukaz využít třeba na oběd nebo večeři ze stálého jídelního lístu.

Nebo si pochutnat na poctivých cukrářských pochutinách od našich cukrářek.

Pestrá nabídka nabídka produktů v obchodě Bistrotéky Valachy.DÁRKOVÉ POUKAZY NA KURZY VE ŠKOLE VAŘENÍ


Vyberte si z pestré nabídky kurzů s profesionálními i hobby kuchaři. Nově jsme vypsali kurzy pro rok 2020, jejichž součástí je vždy oslovovací dopis, do kterého vám rádi vložíme věnování. Dárkový poukaz vám poté zašleme poštou nebo si jej do 3 dnů od objednání můžete vyzvednout na pokladně obchodu Bistrotéky Valachy v 2 NP Obchodního domu Zlín.

Pro milovníky masa jsou tyto kurzy:

Pro příznivce mezinárodní kuchyně:

Pro ty, co rádi pečou nebo mlsají: