Firemní večírky a catering

Hledáte atraktivní místo pro uspořádání vánočního večírku, firemní či společenské akce v centru Zlína s vynikající gastronomií a jedinečnou atmosférou? Obchodní dům Zlín, kde se nacházíme, s panoramatickým výhledem je to pravé zázemí pro pořádání společenských událostí všeho druhu.

Najít vhodný prostor pro realizaci firemní či společenské akce není snadné. Základními pilíři k úspěchu jakéhokoliv eventu jsou výborná gastronomie, příjemné prostředí a odpovídající technické zázemí. Obchodní dům Zlín spojuje pod jednou střechou všechny aspekty potřebné pro organizaci úspěšných akcí, na které vaši hosté jen tak nezapomenou. Ať už plánujete jakýkoliv event, tak u nás pro vás rádi zajistíme kompletní akci.


Vyberte si z těchto služeb navržených speciálně pro FIRMY

 

 

Galerie Desítka

  • Uspořádejte svůj firemní večírek ve výjimečných střešních prostorách Obchodního domu Zlín. Galerie Desítka je ze tří stran plně prosklená a svým jedinečným panoramatickým výhledem dodá vaší akci jedinečnou atmosféru.
  • Moderní sál s variabilním uspořádáním má kapacitu až pro 208 osob.
  • Galerie Desítka je vhodná k pořádání firemních večírku, teambuildingů, konferencí, svateb, oslav i módních přehlídek.
  • Díky možnosti oddělení foyer a velkého sálu je Galerie Desítka vhodná i pro pořádání menších eventů, např. degustačních večeří a malých oslav.

>>VÍCE O GALERII DESÍTKA


Vánoční večírky a catering 

  • V 2. NP Obchodního domu pro vás rádi uspořádáme firemní večírek včetně zajištění studeného i teplého rautu, sladkého baru, vinného koutku či nabídky kanapek. 

 

Konferenční prostory 

  • Pokud plánujete poradu, teambuilding, workshop, firemní prezentaci či jinou akci, tak v 3. NP Obchodního domu Zlín si můžete vybrat z 6 moderně vybavených konferenčních prostor. 

>> VÍCE O NABÍDCE KONFERENČNÍCH PROSTOR

 


 

Teambuilding formou kurzu vaření

  • Originální teambuilding, při kterém si s kolegy uvaříte až pětichodové menu dle vlastního výběru. Kapacita kurzu je maximálně 14 osob.
  • Kurzy vaření vedou profesionální šéfkuchaři a lektoři. Účastníci se tak můžou setkat s šéfkuchařem pražské michelinské restaurace Dejvická 34 - Tomášem Černým, šéfkuchařem Večerka Brno - May Tran Hau, šéfkuchařem zlínského Vita Sana Clubu - Přemyslem Kosem a dalšími.
  • Dle svého uvážení si můžete vybrat z české kuchyně, zahraniční kuchyně, pečení i grilování. (Např. vietnamská, italská, thajská, španělská kuchyně, pečení frgálů, valašská kuchyně, příprava makonek, kurz odpalovaného těsta, pečení kvasového těsta a spoustu dalších.)

>> VYBERTE SI Z NAŠICH KURZŮ

 

Zaujala vás naše nabídka? Chtěli byste více informací? Ozvěte se nám!

Martina Stavjaňová

martina.stavjanova@hptronic.cz

+420 771 136 588