Dorty z naší cukrárny

Dotazy a objednávky na dorty nám posílejte na e-mail: dorty@bistrovalachy.cz

 


Vedle oblíbených dortů našich cukrářek vám rádi připravíme i SLANÝ DORT >>Více informací<<


 

Potěšte vaše blízké originálním dortem z naší cukrárny. K narozeninám, pro svatební oslavu, rodinné setkání nebo třeba jen tak pro radost – rádi vám připravíme dort pro jakoukoli příležitost, pro oslavence všeho věku. 

Dorty od našich cukrářek vás okouzlí svým originálním provedením, promyšlenými detaily a barevně sladěnou výzdobou. Samozřejmostí jsou kvalitní suroviny a poctivá ruční práce v souladu s filozofií Bistrotéky Valachy.  Nabízíme celou řadu příchutí korpusů i krémů, které si můžete sami vybrat.  Potahované dorty neděláme. Pokud si nejste jistí výběrem, rádi vám poradíme.

 

Objednávky: 

Pro objednávky nám napište na dorty@bistrovalachy.cz a uveďte svou představu o parametrech (rozměry, typ zdobení apod viz ceník) a požadované datum vyzvednutí. Nezapomeňte na sebe nechat telefonní číslo - ozveme se vám zpět s potvrzením termínu a doladěním detailů.

kolaz_dortu

 


Nabídka Bistrotéky Valachy

NÁŠ TIP: Přečtěte si více informací o naší cukrářce Tamaře Adamčíkové - rozhovor s ní naleznete zde. Umění našich cukrářů můžete sledovat také na Instagramu.

 


Dorty

Rádi pro vás připravíme různé varianty dortů od jednoduššího jednopatrového až po velký třípatrový, ideální i pro svatební oslavy.

K výrobě používáme pouze kvalitní suroviny. Nabízíme celou řadu příchutí korpusů i krémů, které si můžete sami vybrat. Pokud si nejste jistí výběrem, rádi vám poradíme. Potahované dorty neděláme.

Cena dortů se odvíjí od velikosti dortu a typu zdobení. Za příplatek je možné připravit i variantu bez mouky nebo doplnit svíčky, prskavku či další prvky.

Vaše nejoblíbenější dorty

Více dortů a dalších dobrot od našich cukrářek můžete sledovat na Instagramu

Dort s čokoládovým mikádem zdobený čerstvým ovocem Bistrotéky Valachy

 

 

Dort zdobený krémy z bílé čokolády s čerstvým ovocem a makronkami Bistrotéky Valachy

 

 


Pavlova dorty a cheesecaky

Rádi vám připravíme i jiné dorty, než ty "standardní" - třeba Pavlova dort nebo Cheesecake. Nabízíme také různé druhy dezertů a dalších cukrářských výrobků, pro slavnostní příležitosti také celé sweet bary s pestrou nabídkou sladkého občerstvení.

Cena se odvíjí od velikosti dortu a typu zdobení. Za příplatek je možné připravit i bezlepkovou variantu nebo doplnit svíčky, prskavku či další prvky

Dotazy a objednávky na dorty nám posílejte na e-mail: dorty@bistrovalachy.cz


Další nabídka

V nabídce Bistrotéky Valachy máme také:

  • originální valašské frgály s příchutí tvaroh, mák, hruška nebo povidla, které dovážíme z pekárny Resortu Valachy Velké Karlovice. Nutná objednávka předem na info@bistrovalachy.cz (lze objednat i větší množství)
  • větrníky, makronky a další dezerty u pultu v restauraci a kavárně Bistrotéky Valachy
  • sweet bary na svatby
  • cateringy pro firmy

Termíny dodání

Objednávky přijímáme minimálně týden předem kvůli zabezpečení surovin a materiálů. Může se ale stát, že budeme mít volnou kapacitu i pro výrobu v kratším termínu: neváhejte se nás zeptat.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com