Nedělní brunch 3. 12. 2023 - Vánoce a bílé lanýže

Přijďte si užít příjemně strávený den s přáteli u dobrého jídla a pití. Vychutnejte si jedinečnou atmosféru pohodového stolování v Galerii Desítka s výhledem na Zlín a s podkresem živé hudby. 


>>TIP: Věnujte k Vánocům dárkový poukaz na brunch<<


Těšit se můžete na vynikající snídaňové i obědové speciality, ale také vyhlášené dezerty našich cukrářek, kávu, moravské víno, sekt a nealko nápoje – to všechno v ceně.

Poslední letošní brunch se ponese v chuti Vánoc a bude obohacen gurmánskou specialitou - bílým lanýžem.

Bílý lanýž si můžete nechat nastrouhat od našich kuchařů na jakýkoliv pokrm na brunchi. Počet porcí s nastrouhaným lanýžem je omezen na 2 jídla.

Brunch doplní:

  • Ochutnávka moravských vín Piálek & Jäger s vinařem Piálkem
  • Ochutnávka sýrů La Formaggeria Gran Moravia

 

Na brunchi je všechno v ceně! Tzn. že můžete okusit všechny pokrmy i nápoje v jakémkoliv množství. (Upozornění: Na brunchi 3. 12. 2023 je omezen počet jídel s nastrouhanými lanýži na 2 porce.)

​​​​


​​​​

  • Místo: Galerie Desítka - 10. poschodí Obchodního domu Zlín
  • Termín: 3. 12. 2023    10:00 - 14:00
  • Cena: 1 990 Kč
  • Rezervace: rezervace@obchodnidum.cz
  • Dress code: Smart casual

Při rezervaci uveďte své jméno, příjmení, adresu trvalého bydliště, počet osob, e-mail, telefonní číslo. Kapacita je omezená, po dokončení rezervace vám bude vystavena zálohová faktura.

Kvůli komfortu hostů, brunch není vhodný pro malé děti. Vstup je možný dětem od 6 let. Děkujeme za pochopení.

 

Další brunch proběhne 31. 3. 2024

>>FOTOGALERIE Z PROBĚHLÝCH BRUNCHŮ<<Co je brunch?

Toto označení vzniklo spojením slov breakfast (snídaně) a lunch (oběd) a znamená pozdní snídani či brzký oběd. Jde o delší (zhruba čtyřhodinové) stolování, většinou ve společnosti přátel či rodiny, kdy si můžete postupně vychutnávat více chodů podle vlastního výběru a užívat si při tom pohodovou atmosféru, v níž je o vás stále postaráno. Ideální třeba i jako menší oslava nebo rodinná sešlost.

brunch_Galerie_Desitka