Akce

Poctivé snídaně v Bistrotéce

Zpříjemněte si ráno poctivou a vydatnou snídaní v centru Zlína. Bistrotéka Valachy vás v duchu svého názvu láká na svižné a pestré snídaně v bistro…

více

Becherovka Night v Baru 1931

Máte rádi Becherovku? V tom případě si nenechte ujít Becherovka Night v Baru 1931. Za každé 3 drinky nebo panáky navíc dostanete originální dárek: stylové…

více

Valašská zabíjačka v sobotu 14. 3.

Pokud patříte k milovníkům škvarků, prejtu, klobásek, jelítek, polévky „prdelačky“ a dalších zabíjačkových specialit, již brzy si přijdete na své! Bistrotéka Valachy připravila na zimní čas sérii sobotních zabíjaček, při nichž si můžete nejen pochutnat, ale také si nakoupit dobroty s sebou domů.

více

Degustace italských vín 27.11.

Objevte chutě italských vín pod vedením profesionálního sommeliera v Bistrotéce Valachy. Degustace bude doplněna i o párování vína a jídla. Kapacita omezena.

více

Živé piano každou neděli a čtvrtek v kavárně

Zpříjemněte si odpolední kávu nebo čaj živým hudebním doprovodem na piano! V neděli si můžete vychutnat známé hudební melodie a v neděli zase o něco živější rytmus a prvky improvizace. 

více

Jameson Ginger Night 22.–23.11.

Zachraňovat planetu můžete i z baru! Za každé tři drinky z Jameson menu dostanete originální kovové brčko jako dárek. V Baru 1931 od 22. do 23. listopadu.

více

Ochutnejte bílý lanýž 21.–24.11.

Bílý lanýž patří mezi nejvzácnější a nejdražší kuchařské suroviny světa. Šéfkuchař Lukáš Strnad se pro ně vydá až do italského Piemontu a vy si na nich budete moci pochutnat o víkendu 22. až 24. 11. 2019

více

Listování s Lukášem Hejlíkem, 14.10.

Přijďte se potkat s hercem a nadšencem do gastronomie Lukášem Hejlíkem v kavárně Bistrotéky Valachy, kde vystoupí se svým představením Co by měl můj syn vědět o světě z cyklu scénického čtení LiStOVáNí. 

více

Bistrotéka Valachy na Karlovském gastrofestivalu, 4. až 6.10.

Svátek všech milovníků jídla na Valašsku – to je Karlovský gastrofestival. Navštivte nás na jedné z 12 gastro zastávek ve Velkých Karlovicích od 4. do 6. 10. 2019 a dopřejte si kousek poctivé gastronomie!

více

Vzpomínkové menu Milana Hradila za 91,70 Kč až do 30.9.

V úterý 17.9. uplynulo přesně 20 let, co zemřel Milan Hradil, zakladatel firmy HP TRONIC. Pro připomenutí tohoto výjimečného člověka jsme sestavili Vzpomínkové menu, do kterého jsme zahrnuli jídla, která měl Milan rád.

více

Capitan Bucanero Night v Baru 1931

Užijte si žhavou Capitan Bucanero Night v latinskoamerickém stylu! Do Baru 1931 dorazí Capitan Bucanero team s hosteskami 18. 1. 2020. Těšte se na ochutnávku skvělého sedmiletého elixírku z…

více

Dny Marianne v Bistrotéce Valachy 13.–15.9.2019

Od pátku 13. do neděle 15. 9. 2019 ve vybraných provozech Obchodního domu Zlín probíhají oblíbené Dny Marianne! Mimořádnou slevu 20 % si můžete užít i v Bistrotéce Valachy na vybraný sortiment!

více