Akce

Degustace Champagne 12. 6.

Objevte kouzlo pravého Champagne prostřednictvím degustace v Bistrotéce Valachy, která bude doplněna o speciální pětichodové degustačním menu snoubící se s pěti vzorky pravého "šampaňského".

více

Filmové menu

Město Zlín bude na konci května žít filmem nejen v kinosálech a ulicích města, ale také v Bistrotéce. Šéfkuchař Lukáš Strnad sestavil nabídku pokrmů známých z populárních filmů – nejen dětských, ale i těch pro dospělé.

více

Oslavujte v Bistrotéce Valachy s 20% slevou

Čekají vás narozeniny, promoce, výročí, rodinné setkání?  Pokud si lámete hlavu s hledáním vhodného místa k uspořádání jakékoliv oslavy, u nás jste správně. Slavte u nás na „Obchodňáku“.

více

Speciální asijské menu s Markem Raditschem

Objevte s námi pestrost chutí asijských specialit v podání Marka Raditsche, Executive Chefa ve skupině pražských restaurací Kampa Group a hvězdy kulinářské soutěže MasterChef Česko!

více

První vinná degustace 24. 4. – v hlavní roli chřest a víno

Každý měsíc se budete moci ponořit do světa vína a prozkoumat prvotřídní vinotéku Bistrotéky Valachy. Ta obsahuje 180 vín z celého světa a konkrétně vyhlášené rakouské a německé veltlíny budeme moci ochutnat 24. 4. od 17. hodin.

více

Martin Žufánek a jeho legendární gin OMFG v Baru 1931

Užijte si volný večer ve společnosti Martina Žufánka a jeho legendárního ginu OMFG v Baru 1931 již tento čtvrtek 28. března od 19. hodiny. 

více

Březnové akce a novinky v Baru 1931

    14. 3. Lukáš Hejlík: GASTROMAPA a vše okolo ní Neformální setkání s Lukášem Hejlíkem a povídání na té…

více

Škola míchaní whisky v Baru 1931

Holdujete whisky? Vyzkoušejte si roli Master Blendera a ponořte se do fascinujícího světa whisky. Ve škole míchání v Baru 1931 si budete moci vychutnat unikátní řemeslo mích…

více

Kornouty plné chutí od 39 Kč

Dobroty do kornoutu již od 39 Kč! Pochutnejte si na sladkých, slaných, teplých, studených, bezlepkových i vegetariánských pokrmech servírovaných stylově do kornoutu s sebou!

více

Lukáš Hejlík: GASTROMAPA a vše okolo ní

Zveme vás do Baru 1931, kde se uskuteční neformální setkání s Lukášen Hejlíkem a povídání na téma cestování za jídlem po České republice.

více

Tip na nedělní oběd: rodinné pekáče

Zpestřete si nedělní oběd s rodinou, nebo kamarády v Bistrotéce Valachy! V tento den je bistro vždy provoněné nedělními pekáči čerstvě vytaženými z trouby.

více

Grand Restaurant Festival v Bistrotéce Valachy

Jubilejní X. ročník Grand Restaurant Festivalu se koná od 15. ledna do 28. února 2019 a bude zasvěcen velikánovi světového umění a vědy – Leonardu da Vinci. Degustační menu s hlavním mottem "Chuť da Vinci" připraví i šéfkuchař Bistrotéky Valachy.

více