Akce

Lukáš Hejlík: GASTROMAPA a vše okolo ní

Zveme vás do Baru 1931, kde se uskuteční neformální setkání s Lukášen Hejlíkem a povídání na téma cestování za jídlem po České republice.

více

Degustace s vinařstvím Georg Breuer v Baru 1931!

Zveme vás na první degustaci vín v Baru 1931! Těšit se můžete na ochutnávku šesti vzorků prémiových německých ryzlinků vinařství Georg Breuer v sobotu 19.1. Vína budou snoubena s tapas.

více

Grand Restaurant Festival v Bistrotéce Valachy

Jubilejní X. ročník Grand Restaurant Festivalu se koná od 15. ledna do 28. února 2019 a bude zasvěcen velikánovi světového umění a vědy – Leonardu da Vinci. Degustační menu s hlavním mottem "Chuť da Vinci" připraví i šéfkuchař Bistrotéky Valachy.

více

Kurz etikety s Ladislavem Špačkem

Nejen šaty, ale i vybrané chování „dělají člověka“ Zveme vás na jedinečný degustační večer ve společnosti "Mistra etikety" Ladislava Špačka, spojený s…

více

Snídejte jako gurmáni - v neděli až do 13.00

Snídejte jako gurmáni v Bistrotéce Valachy. Vyberte si z široké nabídky slaných a sladkých snídaní od pondělí do pátku od 7.00 do 10.30 a v sobotu od 8.00 do 10.30. V neděli snídejte až do 13.00!

více

Tip na nedělní oběd: rodinné pekáče

Zpestřete si nedělní oběd s rodinou, nebo kamarády v Bistrotéce Valachy! V tento den je bistro vždy provoněné nedělními pekáči čerstvě vytaženými z trouby.

více

Šneci – štědrovečerní tradice první republiky

Zpestřete si štědrovečerní den a zastavte se ochutnat některou ze šnečích specialit. Šneci totiž patřili v Česku k vánoční tradici již za první republiky, kteoru lidé vyhledávali při sváteční vycházce městem. 

více

Štědrovečerní degustační menu – 24. prosince – AKCE SE NEKONÁ

Premiéra v oslavách svátků vánočních v Bistrotéce vyvrcholí přímo na Štědrý den 24. prosince. Vychutnejte si netradiční štědrovečerní degustační menu snoubené s vybranými víny.

více

Volná pozice v poctivé pekárně Bistrotéky Valachy: PEKAŘ/KA

PEKAŘI a PEKAŘKY, hledáme právě vás! U nás pečeme poctivě, podle tradičních postupů a z kvalitních surovin. Upečte to s námi!

více

Otevíráme v prosinci – na co se těšit?

S vrcholící rekonstrukcí zlínského Obchodního domu postupně přibývá informací, jaké obchody, restaurace a další služby návštěvníci naleznou v této legendární baťovské dominantě po jejím opětovném otevření. 

více

Přidej se – hledáme kolegy do našeho týmu!

Chceš být u zrodu ojedinělého gastronomického konceptu v centru Zlína? Přidej se do týmu vznikající Bistrotéky Valachy!

více

Změna: Lanýžové menu se přesouvá na 22. 11. do Velkých Karlovic

Sezóna bílých lanýžů je opět tady! Ochutnejte tuto legendární delikatesu v zážitkové restauraci Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna. Obdobné speciální akce a degustační večery již brzy i v Bistrotéce Valachy!

více