Akce

Šnečí speciality jako zpestření vánoční procházky 24.12.

Zpestřete si Štědrý den originálním gastronomickým zážitkem v podobě šnečích specialit. Tuto specifickou pochoutku lidé vyhledávali při sváteční vycházce městem již za první republiky. Vychutnejte si ji i vy!

více

Akustik Night v Baru 1931 / 21.12.

Oddechněte si chvilku od všudypřítomných koled a užijte si předvánoční čas poslechem moderních písniček v akustickém kytarovém podání nového člena barmanského týmu Baru 1931 – Mirka Navrátila.

více

Živé piano každou neděli a čtvrtek v kavárně

Zpříjemněte si odpolední kávu nebo čaj živým hudebním doprovodem na piano! V neděli si můžete vychutnat známé hudební melodie a v neděli zase o něco živější rytmus a prvky improvizace. 

více

Degustace italských vín 27.11.

Objevte chutě italských vín pod vedením profesionálního sommeliera v Bistrotéce Valachy. Degustace bude doplněna i o párování vína a jídla. Kapacita omezena.

více

Jameson Ginger Night 22.–23.11.

Zachraňovat planetu můžete i z baru! Za každé tři drinky z Jameson menu dostanete originální kovové brčko jako dárek. V Baru 1931 od 22. do 23. listopadu.

více

Ochutnejte bílý lanýž 21.–24.11.

Bílý lanýž patří mezi nejvzácnější a nejdražší kuchařské suroviny světa. Šéfkuchař Lukáš Strnad se pro ně vydá až do italského Piemontu a vy si na nich budete moci pochutnat o víkendu 22. až 24. 11. 2019

více

Listování s Lukášem Hejlíkem, 14.10.

Přijďte se potkat s hercem a nadšencem do gastronomie Lukášem Hejlíkem v kavárně Bistrotéky Valachy, kde vystoupí se svým představením Co by měl můj syn vědět o světě z cyklu scénického čtení LiStOVáNí. 

více

Bistrotéka Valachy na Karlovském gastrofestivalu, 4. až 6.10.

Svátek všech milovníků jídla na Valašsku – to je Karlovský gastrofestival. Navštivte nás na jedné z 12 gastro zastávek ve Velkých Karlovicích od 4. do 6. 10. 2019 a dopřejte si kousek poctivé gastronomie!

více

Vzpomínkové menu Milana Hradila za 91,70 Kč až do 30.9.

V úterý 17.9. uplynulo přesně 20 let, co zemřel Milan Hradil, zakladatel firmy HP TRONIC. Pro připomenutí tohoto výjimečného člověka jsme sestavili Vzpomínkové menu, do kterého jsme zahrnuli jídla, která měl Milan rád.

více

Dny Marianne v Bistrotéce Valachy 13.–15.9.2019

Od pátku 13. do neděle 15. 9. 2019 ve vybraných provozech Obchodního domu Zlín probíhají oblíbené Dny Marianne! Mimořádnou slevu 20 % si můžete užít i v Bistrotéce Valachy na vybraný sortiment!

více

Degustace cognac Grande Selection 7.11. v Baru 1931

Objevte kouzlo koňaku, nejznámějšího typu francouzské brandy pod vedením první české Madame Cognac&Champagne Terezy Franc Křivinkové. Rezervujte si své místo včas na této unikátní akci. 

více

Degustace ginu s Kateřinou Kluchovou v Baru 1931, 18.9.

Zažijte večerní degustace ginu značky Beefeater s ambassadorkou Kateřinou Kluchovou – jednou z top barmanek v České republice v příjemném prostředí nového zlínského baru. 

více