Akce

Grand Restaurant Festival v Bistrotéce Valachy

Jubilejní X. ročník Grand Restaurant Festivalu se koná od 15. ledna do 28. února 2019 a bude zasvěcen velikánovi světového umění a vědy – Leonardu da Vinci. Degustační menu s hlavním mottem "Chuť da Vinci" připraví i šéfkuchař Bistrotéky Valachy.

více

Volná pozice v poctivé pekárně Bistrotéky Valachy: PEKAŘ/KA

PEKAŘI a PEKAŘKY, hledáme právě vás! U nás pečeme poctivě, podle tradičních postupů a z kvalitních surovin. Upečte to s námi!

více

Štědrovečerní degustační menu – 24. prosince

Premiéra v oslavách svátků vánočních v Bistrotéce vyvrcholí přímo na Štědrý den 24. prosince. Vychutnejte si netradiční štědrovečerní degustační menu snoubené s vybranými víny.

více

Šneci – štědrovečerní tradice první republiky

Zpestřete si štědrovečerní den a zastavte se ochutnat některou ze šnečích specialit. Šneci totiž patřili v Česku k vánoční tradici již za první republiky, kteoru lidé vyhledávali při sváteční vycházce městem. 

více

Otevíráme v prosinci – na co se těšit?

S vrcholící rekonstrukcí zlínského Obchodního domu postupně přibývá informací, jaké obchody, restaurace a další služby návštěvníci naleznou v této legendární baťovské dominantě po jejím opětovném otevření. 

více

Přidej se – hledáme kolegy do našeho týmu!

Chceš být u zrodu ojedinělého gastronomického konceptu v centru Zlína? Přidej se do týmu vznikající Bistrotéky Valachy!

více

Změna: Lanýžové menu se přesouvá na 22. 11. do Velkých Karlovic

Sezóna bílých lanýžů je opět tady! Ochutnejte tuto legendární delikatesu v zážitkové restauraci Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna. Obdobné speciální akce a degustační večery již brzy i v Bistrotéce Valachy!

více

Bistrotéka Valachy na Karlovském gastrofestivalu – první akce se vydařila

V předpremiéře jsme mohli Bistrotéku ochutnat již 6. a 7. října na Karlovském gastrofestivalu ve Velkých Karlovicích. Jak to dopadlo a na co se můžete těšit již od listopadu v Obchodním domě Zlín?

více