Filmové menu

Na přelomu května a června ožívá Zlín Mezinárodním festivalem filmů pro děti a mládež. Bistrotéka Valachy zažije atmosféru festivalu poprvé. K této příležitosti jsme připravili speciální nabídku pokrmů, jimiž chceme potěšit a také pobavit milovníky (nejen dětských) filmů. Přijďte ochutnat od 20. května do 1. června!


Filmové menu v Bistrotéce Valachy

  • Krevetová polévka BubbaGump – 149 Kč

Inspirovaná filmem Forrest Gump. Forrest na své cestě pozoruhodným životem potká svého nejlepšího přítele Bubbu, se kterým sdílí zálibu v pěstování krevet.

  • Čtvrtlibrák se sýrem – 165 Kč

Fanoušci amerického kultovního snímku Pulp Fiction od režiséra Quentina Tarantina si při názvu tohoto pokrmu jistě vybaví legendární konverzaci hlavních protagonistů filmu. Ochutnejte ne jen tak ledajaký hovězí burgr, ale poctivý čtvrtlibrák se sýrem (cheddarem).

  • Špagety Lady a Tramp – 145 Kč

Mezi nejpůvabnější příběh o lásce z dílny Walta Disney patří příběh o psí slečně Lady a rozpustilém tulákovi Trampovi, kteří pojídání špaget s rajčatovou omáčkou a masovými koulemi proměnili v hotovou romantiku.

  • Karlíkova tabulka čokolády – 99 Kč

Čokoláda inspirovaná příběhem chudého Karlíka Bucketa míří do Bistrotéky Valachy. Dopřejte si sladké potěšení plné kouzel z továrny na čokoládu našich cukrářů.

Termín: 20. 5. – 1. 6.  od 14:30 ve všední dny, od 11:00