Nejvánočnější Bar 1931 - 12 000 baněk pohromadě!


Dvanáct tisíc baněk zdobí letošní Vánoce prostory Baru 1931.

Nejvánočnější bar ve Zlíně.... Takové označení si v minulých dnech vysloužil náš Bar 1931. Když sem nahlédnete, hned pochopíte, proč.
Prostory baru před začátkem adventu prozářilo rekordních 12 tisíc baněk.Unikátní výzdoba vznikla ve spolupráci s předním tuzemským výrobcem baněk Irisa Vsetín a Svatebním ateliérem Svatebnění. Ozdoby v jemných odstínech hnědé, opálové a stříbrné barvy v kombinaci s lustry, světýlky a dalšími dekoracemi tvoří neobyčejnou atmosféru, díky níž bar přitahuje pozornost kolemjdoucích.

Baňky představují jeden z oblíbených trendů vánoční výzdoby posledních let. Zemité odstíny jsou nyní velmi žádané,“ upřesnil šéf marketingu a obchodu Irisy Vlastimil Juřička. Hodnota baněk, které zdobí Bar 1931, je téměř půl milionu korun. „S firmami sice spolupracujeme a děláváme pro ně na zakázku baňky na míru, ale tady je to množstvím ozdob i způsobem použití rarita a do něčeho takového jsme šli poprvé. Z výsledku mám velkou radost. Je to pocta poctivé ruční práci, na níž si zakládáme,“ dodal Vlastimil Juřička.
Irisa vyráběla baňky pro Bar 1931 celý jeden měsíc. Následná instalace si vyžádala čtyři dny a práci desítek rukou: každou baňku bylo potřeba opatrně navázat na závěsný drátek a uchytit do speciální sítě na stropě. „Do zdobení se zapojili kolegové a kolegyně napříč bistrotékou, bylo to pracné, ale stálo to za to. Věříme, že se Zlíňané přijdou pokochat a užít si neobyčejnou sváteční atmosféru,“ dodala Simona Stavjaňová, manažerka Bistrotéky Valachy, jíž je Bar 1931 součástí.

Návštěvníci se mohou přijít podívat na výzdobu kdykoli během dne a posedět si u dobrého jídla, dezertu či drinku:

  • Bar 1931 má otevřeno denně již od 11:00
  • Od 11:00 do 14:00 si tu můžete dát polední menu – stejné, jako se servíruje v Bistrotéce Valachy
  • Odpolední posezení si můžete zpestřit šálkem kávy, punčem nebo vyhlášeným dezertem z Bistrotéky
  • Od 15:00 do 19:00 platí „happy hour“ na vybrané koktejly za 95 Kč
  • K večernímu posezení ochutnejte nové drinky ze zimního cocktail menu
  • V baru se vaří i večer: můžete si tu objednat speciality stálého menu Bistrotéky Valachy
  • Tip pro posezení s přáteli: degustační rumové sety na různá témata obsahují pět vzorků a k tomu lehké občerstvení – ideální pro vánoční párty
     

TIP:
Na Štědrý den 24. prosince bude Bistrotéka Valachy opět nabízet šnečí speciality všem kolemjdoucím, kteří si budou chtít zpestřit čekání na večerní nadílku procházkou Zlínem a lehčím postním obědem.

>>Vánoční trhy a vyhlídkové kolo u Obchodního domu Zlín 2022<<