Beseda s hercem Josefem Kubáníkem v Baru 1931, 21. 9. 2020

Nenechejte si ujít další zajímavou akci v Baru 1931. Tentokrát jsme si pro vás připravili besedu s autogramiádou Josefa Kubáníka k uvedení jeho nové knihy Herec. Beseda se koná v pondělí 21. září 2020 v 17:00 na nové venkovní zahrádce Baru 1931.

Část Kubáníkova života je úzce spjata se Zlínem, kde vystudoval Vyšší odbornou školu umění a následně dva roky působil v Městském divadle Zlín. Dlouhodobě působí ve Slováckém divadle Uherské Hradiště, ale můžete jej znát i z celé řady televizních seriálů, filmů či jako autora šesté nejprodávanější knihy loňského roku: Posledního deníku Květy Fialové.

Po úspěchu jeho prvotiny přišel Josef Kubáník s napínavě vystavěným příběhem s neobvyklým rozuzlením. Zprvu lehké čtení o jednom virtuálním flirtu se mění v až lynchovsky mrazivou jízdu. Neviditelné kličky kolem hrdiny i čtenářovy zvědavosti se zvolna utahují, až najednou není úniku. Impulsem k napsání románu o herecké hvězdě, jejíž život obrátí naruby chatování s neznámou osobou, byla pro Josefa Kubáníka skutečná příhoda.

Ačkoliv tato novinka ještě není v plné distribuci, zoufat nemusíte. Kubáník pro vás přiveze i pár čerstvých výtisků k podepsání. Jeho prvotinu, knihu Poslední deník Květy Fialové, si můžete zakoupit se slevou 20 % v Knihkupectví Beta Dobrovský v 1 NP Obchodního domu Zlín.

Přijďte si pobesedovat, poslechnout si neformální povídání nejen o nové knize, ale i o všem dalším, co vás zajímá, to vše v pohodové atmosféře Baru 1931 v Obchodním domě Zlín.

  • Kdy: pondělí 21. 9. 2020, beseda začíná v 17:00, plánovaný konec je v 19:00.
  • Kde: venkovní zahrádka Baru 1931, Obchodní dům Zlín

Doporučujeme si rezervovat své místo na besedě předem na info@bistrovalachy.cz.

O knize

"Hlavním hrdinou knihy je Jan – známý, obletovaný, slávou zkažený i unavený herec. Když mu v telefonu omylem přistane smska z neznámého čísla, využije toho k nezávaznému klábosení: jaká úleva bavit se jen tak s dívkou, která o něm nic neví a on si tak nemusí na nic hrát! Konverzace s bystrou a vtipnou Martinou se ale brzy změní v napínavou psychologickou šarádu. Kdo z těch dvou je lepším hercem, kdo si tu s kým hraje a kdo je jen hračkou? Čtivý, obratně napsaný příběh s téměř detektivní zápletkou a několika překvapivými zvraty vypráví autor netradičně, jen pomocí sms a deníkových zápisků ústředního hrdiny."