Domácí večeře jsou od března zpět!

Milovníci poctivých večeří "jako od maminky", pozor!

Vracíme se k oblíbené tradici, kterou načas přerušila covidová doba. Od března 2022 si k nám opět můžete zajít na oblíbené večerní menu neboli Domácí večeři. 

Od pondělí do pátku od 17:30 do 20:30 (nebo do vyprodání) najdete v nabídce naší restaurace vždy jednu polévku a dva hlavní chody za přívětivou cenu. Ideální pro ty, kteří právě nemohou nebo nechtějí vařit, ale přitom nechtějí ani rezignovat na kvalitní večerní jídlo.

Zatímco polední meníčka jsou dnes v restauracích běžná, večerní menu je unikát, který si mezi našimi hosty v minulosti získal oblibu.

"Nechali jsme se inspirovat historií Obchodního domu a baťovskou tradicí Zlína. V době rozkvětu Baťových závodů bylo zvykem, že si pracovníci továrny po práci zašli na večeři právě na Obchodňák. I my nabízíme příležitost všem, kteří nemají čas nebo chuť věnovat se po příchodu z práce přípravě teplé večeře, ale současně si chtějí pochutnat jako doma,“ říká manažerka Bistrotéky Valachy Simona Stavjaňová.

A pokud by vás zrova v den návštěvy neoslovilo nic z menu, můžete si samozřejmě objednat ze stálé nabídky. K tradičním tutovkám v Bistrotéce Valachy patří burger s trhaným masem, dva druhy tataráku, steaky z čestru či smažený sýr na přepuštěném másle s domácí tatarkou. Z novinek doporučujeme například jesetera s risottem z čočky Beluga, créme brulée z kachních jater, hovězí tataki s wakame, shitake a omáčkou ponzu nebo vydatnou francouzskou polévku Garbure z kachního vývaru s fazolemi, kapustou a uzenými kachními prsy.
 

domaci_vecere