Akce

Speciální koktejlové menu Bar 1931

Zlín opět ožívá Barumkou a Bar 1931 se tuto událost chystá zapít se vší grácií. Ochutnejte některý ze speciálních drinků, které sestavili barmani právě pro tuto příležitost!

více

Letní škola čepování piva

Dáte si hladinku, šnyt nebo mlíko? Nevíte, o čem je řeč? Milovníkům piva netřeba představovat. Pro ostatní tady máme letní školu čepování piva 24.7. a 21.8. Pod vedením zkušeného sládka objevíte umění čepování piva.

více

Grilované speciality v Baru 1931

Sezóna grilování v Baru 1931 již skončila. Připravujeme pro vás novou podzimní nabídku. Aktuálně si v Baru 1931 můžete pochutnat na: K létu neodmyslitelně patří hodován…

více

Vzhůru na piknik s hotovým piknikovým setem!

Teď je ten správný čas vyrazit po práci nebo o víkendu ven, potkat se s přáteli, posedět a vychutnat si dobré jídlo a pití pod širým nebem – zkrátka zpomalit tempo a…

více

Workshop Bylinky (ne)jen v kuchyni – zrušeno a přeloženo na neurčito

Objevte kouzlo bylinek a jejich blahodárné účinky s bylinkářkou z Kopanic Šárkou Polanskou na workshopu Bylinky (ne)jen v kuchyni 14. 7. 2019

více

Filmové menu

Město Zlín bude na konci května žít filmem nejen v kinosálech a ulicích města, ale také v Bistrotéce. Šéfkuchař Lukáš Strnad sestavil nabídku pokrmů známých z populárních filmů – nejen dětských, ale i těch pro dospělé.

více

Oslavujte v Bistrotéce Valachy s 20% slevou

Čekají vás narozeniny, promoce, výročí, rodinné setkání?  Pokud si lámete hlavu s hledáním vhodného místa k uspořádání jakékoliv oslavy, u nás jste správně. Slavte u nás na „Obchodňáku“.

více

Speciální asijské menu s Markem Raditschem

Objevte s námi pestrost chutí asijských specialit v podání Marka Raditsche, Executive Chefa ve skupině pražských restaurací Kampa Group a hvězdy kulinářské soutěže MasterChef Česko!

více

První vinná degustace 24. 4. – v hlavní roli chřest a víno

Každý měsíc se budete moci ponořit do světa vína a prozkoumat prvotřídní vinotéku Bistrotéky Valachy. Ta obsahuje 180 vín z celého světa a konkrétně vyhlášené rakouské a německé veltlíny budeme moci ochutnat 24. 4. od 17. hodin.

více

Martin Žufánek a jeho legendární gin OMFG v Baru 1931

Užijte si volný večer ve společnosti Martina Žufánka a jeho legendárního ginu OMFG v Baru 1931 již tento čtvrtek 28. března od 19. hodiny. 

více

Březnové akce a novinky v Baru 1931

    14. 3. Lukáš Hejlík: GASTROMAPA a vše okolo ní Neformální setkání s Lukášem Hejlíkem a povídání na té…

více

Škola míchaní whisky v Baru 1931

Holdujete whisky? Vyzkoušejte si roli Master Blendera a ponořte se do fascinujícího světa whisky. Ve škole míchání v Baru 1931 si budete moci vychutnat unikátní řemeslo mích…

více